Aleksandrowskie Orlęta kolejnym rywalem!

Po wysokiej porażce z Lechem Rypin piłkarze prowadzeni przez Billego Abbotta staną przed pierwszą szansą by zrehabilitować się kibicom za blamaż w Brześciu Kujawskim. W sobotę przeciwnikiem "łokietkowców" będą aleksandrowskie Orlęta.

O meczu z Lechem Rypin należy szybko zapomnieć i zrobić wszystko by wygrać kolejne spotkania. W 13 kolejce zmagań IV ligi kujawsko-pomorskiej drużyna z Brześcia Kujawskiego zmierzy się z Orlętami Aleksandrów Kujawski. Mecz zostanie rozegrany na boisku rywala, początek o godzinie 15.00.

ODDAJ GŁOS: SONDA! Kibicu, chcemy poznać Twoje zdanie!

Drużyna z Aleksandrowa Kujawskiego zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej. Drużynom przyjezdym w Aleksandrowie jest bardzo ciężko wygrać, na sześć rozgrywanych spotkań "u siebie" tylko dwukrotnie Orlęta zgubiły punkty, a te wpadki zdarzyły się z Notecianką Pakość (przegrana 2-3) i Legią Chełmża (1-1). We wszystkich pojedynkach Orlęta strzeliły 17 bramek i aż 16 straciły, czyli nie jest to drużyna, której bramki strzelić się nie da. Mamy nadzieję, że w sobotnim meczu z Orlętami to Łokietek strzeli tych bramek o jedną więcej i wróci do grodu króla z kompletem punktów.

13 kolejka IV ligi:
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek PETROKAN