Dobry remis w Aleksandrowie Kujawskim!

W 13 kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej Łokietek PETROKAN zremisował na wyjeździe z Orlętami Aleksandrów Kujawski 2-2. Bramki dla "łokietkowców" padły dopiero w drugiej połowie.

ODDAJ GŁOS: SONDA! Kibicu, chcemy poznać Twoje zdanie!

Po wysokiej porażce z zeszłego tygodnia w końcu drużyna z Brześcia Kujawskiego pokazała charakter. W cieżkim i pełnym walki meczu Łokietek PETROKAN zremisował z Orlętami 2-2. Do przerwy podopieczni Billego Abbotta przegrywali już 1-0. Na początku drugiej części gry wyrównanie Łokietkowi dał wracający po kontuzji Dawid Marciniak. Trójkolorowi z Brześcia wyszli na prowadzenie w 68 minucie po drugim trafieniu Marciniaka. Wynik meczu ustalił 67 minucie Łukasz Rutecki - Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek PETROKAN 2-2.