Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dobrzyń
2:1
LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski
3:3
GKS Baruchowo
Łokietek Brześć Kujawski
4:3
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
2:2
Włocłavia Włocławek
Noteć Łabiszyn
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Gniewkowo
9:0
Piast Złotniki Kujawskie
Gopło Kruszwica
3:0
Szubinianka Szubin
Ziemowit Osięciny
2:2
Kujawianka Strzelno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:2
Łokietek Brześć Kujawski
Włocłavia Włocławek
2:1
Noteć Łabiszyn
LTP Lubanie
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wisła Dobrzyń
2:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
1:6
Start Radziejów
Kujawianka Strzelno
2:1
Gopło Kruszwica
Szubinianka Szubin
1:5
Unia Gniewkowo
Zdrój Ciechocinek
6:0
Ziemowit Osięciny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
12:0
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Gniewkowo
2:2
Kujawianka Strzelno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:6
Włocłavia Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski
1:1
LTP Lubanie
Łokietek Brześć Kujawski
2:0
Wisła Dobrzyń
Gopło Kruszwica
4:2
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
3:0
Szubinianka Szubin
Ziemowit Osięciny
3:2
GKS Baruchowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubienianka Lubień Kujawski
3:4
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Baruchowo
3:1
Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie
4:5
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
1:1
Start Radziejów
Szubinianka Szubin
1:1
Noteć Łabiszyn
Zdrój Ciechocinek
3:1
Unia Gniewkowo
LTP Lubanie
4:3
Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń
2:2
Ziemowit Osięciny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
5:1
LTP Lubanie
Ziemowit Osięciny
2:2
Lubienianka Lubień Kujawski
Gopło Kruszwica
1:2
Wisła Dobrzyń
Unia Gniewkowo
2:0
GKS Baruchowo
Noteć Łabiszyn
3:1
Kujawianka Strzelno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:4
Szubinianka Szubin
Włocłavia Włocławek
14:0
Piast Złotniki Kujawskie
Start Radziejów
2:1
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
6:2
Ziemowit Osięciny
LTP Lubanie
3:2
Piast Złotniki Kujawskie
GKS Baruchowo
2:2
Start Radziejów
Wisła Dobrzyń
0:4
Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Szubinianka Szubin
1:3
Włocłavia Włocławek
Zdrój Ciechocinek
4:0
Noteć Łabiszyn
Lubienianka Lubień Kujawski
2:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
7:2
Kujawianka Strzelno
Start Radziejów
4:0
Wisła Dobrzyń
Noteć Łabiszyn
7:2
GKS Baruchowo
Unia Gniewkowo
3:1
Lubienianka Lubień Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:7
Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica
3:1
Łokietek Brześć Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
0:9
Szubinianka Szubin
Ziemowit Osięciny
2:2
LTP Lubanie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:2
Unia Gniewkowo
Ziemowit Osięciny
2:3
Gopło Kruszwica
LTP Lubanie
5:1
Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wisła Dobrzyń
2:0
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
5:2
Piast Złotniki Kujawskie
Zdrój Ciechocinek
1:1
Włocłavia Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski
0:0
Start Radziejów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
1:2
GKS Baruchowo
Start Radziejów
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Łabiszyn
4:7
Lubienianka Lubień Kujawski
Unia Gniewkowo
4:1
Ziemowit Osięciny
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Wisła Dobrzyń
Gopło Kruszwica
1:1
LTP Lubanie
Piast Złotniki Kujawskie
3:2
Zdrój Ciechocinek
Szubinianka Szubin
0:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
0:0
Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo
2:1
Piast Złotniki Kujawskie
Wisła Dobrzyń
1:2
Włocłavia Włocławek
Gopło Kruszwica
3:1
Unia Gniewkowo
Zdrój Ciechocinek
3:3
Szubinianka Szubin
Ziemowit Osięciny
0:1
Start Radziejów
Lubienianka Lubień Kujawski
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
2:1
Noteć Łabiszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
5:3
Lubienianka Lubień Kujawski
Start Radziejów
0:0
Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn
6:0
Ziemowit Osięciny
Unia Gniewkowo
2:1
LTP Lubanie
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Wisła Dobrzyń
Kujawianka Strzelno
1:1
Zdrój Ciechocinek
Szubinianka Szubin
1:2
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
0:0
Zdrój Ciechocinek
Łokietek Brześć Kujawski
1:1
Włocłavia Włocławek
GKS Baruchowo
1:2
Kujawianka Strzelno
Unia Gniewkowo
2:0
Start Radziejów
Wisła Dobrzyń
2:4
Szubinianka Szubin
Gopło Kruszwica
0:3
Noteć Łabiszyn
Ziemowit Osięciny
2:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lubienianka Lubień Kujawski
4:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
3:0
Ziemowit Osięciny
Start Radziejów
2:1
LTP Lubanie
Noteć Łabiszyn
2:1
Unia Gniewkowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:1
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
2:0
Wisła Dobrzyń
Szubinianka Szubin
4:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Zdrój Ciechocinek
2:2
GKS Baruchowo
Piast Złotniki Kujawskie
0:5
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
4:3
GKS Baruchowo
Łokietek Brześć Kujawski
1:3
Szubinianka Szubin
Start Radziejów
3:1
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
6:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wisła Dobrzyń
1:1
Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica
1:2
Włocłavia Włocławek
Ziemowit Osięciny
4:1
Piast Złotniki Kujawskie
Lubienianka Lubień Kujawski
3:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
3:0
Unia Gniewkowo
GKS Baruchowo
1:0
Wisła Dobrzyń
Noteć Łabiszyn
2:4
LTP Lubanie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Start Radziejów
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Gopło Kruszwica
Szubinianka Szubin
4:1
Ziemowit Osięciny
Zdrój Ciechocinek
1:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawianka Strzelno
2:0
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Ciechocinek
4:1
Łokietek Brześć Kujawski
LTP Lubanie
3:0
Wisła Dobrzyń
GKS Baruchowo
2:0
Lubienianka Lubień Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
0:1
Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno
2:2
Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin
1:1
Gopło Kruszwica
Włocłavia Włocławek
3:1
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:3
Noteć Łabiszyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubienianka Lubień Kujawski
2:1
Wisła Dobrzyń
Łokietek Brześć Kujawski
2:1
GKS Baruchowo
Start Radziejów
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn
0:1
Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo
3:0
Szubinianka Szubin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:3
LTP Lubanie
Gopło Kruszwica
1:0
Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny
1:5
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Ciechocinek
4:0
Gopło Kruszwica
LTP Lubanie
2:2
Lubienianka Lubień Kujawski
GKS Baruchowo
4:0
Ziemowit Osięciny
Wisła Dobrzyń
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
2:0
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
4:3
Start Radziejów
Włocłavia Włocławek
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
1:1
Unia Gniewkowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
0:1
Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny
1:4
Wisła Dobrzyń
Łokietek Brześć Kujawski
3:2
Lubienianka Lubień Kujawski
Unia Gniewkowo
1:0
Zdrój Ciechocinek
Noteć Łabiszyn
3:0
Szubinianka Szubin
Gopło Kruszwica
1:1
GKS Baruchowo
Włocłavia Włocławek
3:2
LTP Lubanie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Włocłavia Włocławek
Zdrój Ciechocinek
3:2
Start Radziejów
Szubinianka Szubin
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lubienianka Lubień Kujawski
7:0
Ziemowit Osięciny
LTP Lubanie
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Baruchowo
0:1
Unia Gniewkowo
Wisła Dobrzyń
1:0
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
0:2
Noteć Łabiszyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
0:2
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:1
Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
LTP Lubanie
Ziemowit Osięciny
0:5
Łokietek Brześć Kujawski
Unia Gniewkowo
4:0
Wisła Dobrzyń
Noteć Łabiszyn
1:1
Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica
2:5
Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek
3:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:1
Noteć Łabiszyn
Wisła Dobrzyń
1:2
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
0:0
Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski
0:1
Unia Gniewkowo
Szubinianka Szubin
1:1
Piast Złotniki Kujawskie
LTP Lubanie
3:1
Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno
0:2
Włocłavia Włocławek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
2:0
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
2:0
Lubienianka Lubień Kujawski
Noteć Łabiszyn
2:2
Wisła Dobrzyń
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:4
GKS Baruchowo
Gopło Kruszwica
7:0
Ziemowit Osięciny
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
Kujawianka Strzelno
Unia Gniewkowo
1:3
Łokietek Brześć Kujawski
Szubinianka Szubin
2:1
LTP Lubanie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
0:4
Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń
5:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
6:2
Piast Złotniki Kujawskie
Ziemowit Osięciny
0:4
Unia Gniewkowo
Lubienianka Lubień Kujawski
2:2
Noteć Łabiszyn
Łokietek Brześć Kujawski
3:1
Start Radziejów
Kujawianka Strzelno
1:3
Szubinianka Szubin
LTP Lubanie
3:2
Gopło Kruszwica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
3:0
Ziemowit Osięciny
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:2
Lubienianka Lubień Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
2:0
GKS Baruchowo
Unia Gniewkowo
2:0
Gopło Kruszwica
Szubinianka Szubin
5:2
Zdrój Ciechocinek
Włocłavia Włocławek
0:2
Wisła Dobrzyń
Noteć Łabiszyn
3:3
Łokietek Brześć Kujawski
Kujawianka Strzelno
3:4
LTP Lubanie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
7:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo
6:2
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
0:1
Piast Złotniki Kujawskie
Gopło Kruszwica
1:0
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
0:1
Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny
3:3
Noteć Łabiszyn
LTP Lubanie
2:2
Unia Gniewkowo
Lubienianka Lubień Kujawski
0:4
Włocłavia Włocławek
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:0
Ziemowit Osięciny
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Lubienianka Lubień Kujawski
Zdrój Ciechocinek
1:2
LTP Lubanie
Start Radziejów
1:6
Unia Gniewkowo
Szubinianka Szubin
6:0
Wisła Dobrzyń
Włocłavia Włocławek
3:0
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Łabiszyn
3:4
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
1:1
GKS Baruchowo
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
4:1
Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń
0:6
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Ziemowit Osięciny
0:10
Włocłavia Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski
3:1
Szubinianka Szubin
Łokietek Brześć Kujawski
4:2
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Gniewkowo
5:0
Noteć Łabiszyn
LTP Lubanie
3:1
Start Radziejów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Strzelno
3:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek
3:0*
Gopło Kruszwica
GKS Baruchowo
4:2
LTP Lubanie
Noteć Łabiszyn
0:2
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:5
Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie
1:1
Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek
1:2
Wisła Dobrzyń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:1
Noteć Łabiszyn
Łokietek Brześć Kujawski
3:1
Kujawianka Strzelno
Start Radziejów
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Gniewkowo
0:1
Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń
4:3
GKS Baruchowo
Gopło Kruszwica
0:3
Piast Złotniki Kujawskie
Ziemowit Osięciny
4:1
Szubinianka Szubin
Lubienianka Lubień Kujawski
3:0
Zdrój Ciechocinek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości