Przed meczem z Notecianką!

Do bezpośredniego spotkania sąsiadów z tabeli dojdzie w sobotę w Pakości. Miejscowa Notecianka podejmie przed własną publicznością Łokietka Brześć Kujawski. Ten mecz dla obu drużyn będzie miał decydujące znaczenie w walce o utrzymanie w lidze.

W 31 kolejce IV ligi Łokietek Brześć Kujawski w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Notecianką Pakość. Oba zespoły nadal nie są pewne utrzymania w lidze, dużo zależeć będzie od środowej decyzji KPZPN, niemniej jednak każdy z tych zespołów "musi" wygrać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile drużyn liczyć będzie IV liga? Decyzja w środę!

Pakościanie zajmują 14 miejsce w tabeli i tylko o 4 punkty wyprzedzają będącego za nimi Łokietka. Na 5 ostatnich spotkań Notecianka wygrała dwa: w 29 kolejce pokonała na wyjeździe Pogoń Mogilno 2:0 i w 26 rundzie spotkań wygrała „u siebie” z Piastem Złotniki Kujawskie 4:0.

Łokietek Brześć Kujawski na 5 ostatnich meczów raz wygrał i raz zremisował. W 30 kolejce rzutem na taśmie zremisował z Orlętami Aleksandrów Kujawski 5-5 i tak samo sensacyjnie pokonał Chełminiankę 3-2 (28 kolejka). Oba mecze rozgrywał w Brześciu Kujawskim.

Notecianka nie jest drużyną swojego boiska. Na 15 meczów rozegranych przed własną publicznością zdołała wygrać tylko 3 i tyle samo zremisować, gorzej u siebie prezentuje się tylko Gopło Kruszwica.

W IV lidze obie drużyny mierzyły się 3 razy. Dwa razy wygrała Notecianka a raz wygrał Łokietek. W trzech spotkaniach tych drużyn padło aż 19 bramek.

Mecz pomiędzy Notecianką Pakość a Łokietkiem Brześć Kujawski już w sobotę o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Pakości.

ZOBACZ TAKŻE: 1-5 z Legią. Kontuzja Macieja Pałczyńskiego!

Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!