1-5 z Legią. Kontuzja Macieja Pałczyńskiego!

W sobotę, 27 maja Łokietek rozegrał zaległy mecz z Legią Chełmża. Spotkanie odbyło się w Chełmży. W końcówce meczu zawodnik Łokietka trafił do szpitala. Drużyna z Kujaw przegrała to spotkanie 5-1.

Łokietek rozpoczął ten mecz w składzie: Ciesielski, Skonieczny Marcin, Czarnecki, Kubiak, Popieliński, Trzeciak, Matusiak Pałczyński, Kłosowski, Szadłowski, Marciniak.

W składzie zabrakło kilku podstawowych zawodników, m.in. Szczupakowskiego, Skoniecznego Michała, Szymczaka, dopiero w 60 minucie na boisko wszedł Abbott, a Marciniak, który rozpoczął mecz od pierwszej minuty doznał urazu i nie wyszedł już na drugą połowę.

Pod koniec spotkania kontuzji ręki doznał Maciej Pałczyński. Od samego początku ratownicy podejrzewali poważne złamanie ręki, dlatego został on przetransportowany natychmiast do toruńskiego szpitala. Badania i lekarze potwierdzili wcześniejsze podejrzenia, ręka Macieja została złamana w dwóch miejscach i konieczna była operacja. Maciej przeszedł już operację i od poniedziałku przebywa już w domu.

Ławka rezerwowych: Bednarski, Kapeliński, Zabłoski, Abbott, Bołkowiec, Łykowski

Jedyną bramkę dla Łokietka zdobył Dawid Kubiak.

Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!