Zdjęcia z meczu Łokietek - Piast Złotniki Kujawskie!

Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie na stadionie przy Traugutta w Brześciu Kujawskim Łokietek odniósł w minioną środę. Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć z tego meczu.

ZOBACZ KONIECZNIE: Łokietek wysoko pokonuje Gopło Kruszwica!

W czwartej kolejce IV ligi Łokietek PETROKAN wysoko pokonał zespół Piasta Złotniki Kujawskie 4-1. Galeria zdjęć z tego spotkania dostępna jest pod adresem:http://lokietekgks.futbolowo.pl/gallery/30988

W najbliższą sobotę, tj. 3 września o godz. 11.00 Łokietek PETROKAN rozegra kolejny mecz ligowy. W derbach zmierzy się z Kujawianką Izbica Kujawska. Mecz zostanie rozegrany w Brześciu Kujawskim - liczymy na Waszą obecność!

JESTEŚ NA FACEBOOKU? Weź udział! Polub! Udostępnij wydarzenie poniżej

W sobotę znów #GramyUSiebie! Fajnie będzie się znów z Tobą spotkać #NaStadionie! Do zobaczenia w sobotę! #IdziemyNaMecz WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU i bądź na bieżąco!

Opublikowany przez GKS Łokietek Brześć Kujawski na 29 sierpień 2016

Powiązana galeria: