Wysoka wygrana z Gopłem Kruszwica!

Drugie zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze Łokietka PETROKAN. Na wyjeździe pokonali faworyzowane po meczu z Janikowem Gopło Kruszwica.

ZOBACZ KONIECZNIE: Zobacz zdjęcia z meczu z Piastem! Otwórz galerię!

W piatej kolejce IV ligi podopieczni Billego Abbotta odnieśli swoje drugie zwycięstwo. Na stadionie miejskim w Kruszwicy pokonali wysoko Gopło Kruszwica 4-1. Bramki dla Łokietka PETROKAN zdobyli: Szczęsny, Kowalski, Marciniak i Pałczyński.

Na mecz do Kruszwicy pojechał optymalny skład. W bramce po raz kolejny stanął Maciej Bednarski, który bezpośrednio przed sobą miał Szadłowskiego, Pałczyńskiego, Lewandowskiego i Wasielewskiego. W drugiej lini znaleźli się Abbott, Gralewski i Szczęsny. Na skrzydłach zagrali Marciniak i Szymczak a na "szpicy" stanął Kowalski Mariusz..

Już w 3 minucie prowadzenie Łokietkowi zapewnił Piotr Szczęsny, który pięknym uderzeniem pokonał bramkarza Gospodarzy. W 23 minucie prowadzenie brzeskiego zespołu podwyższył Mariusz Kowalski, który, jak twierdzili kibice, rozgrywał w tym dniu "mecz życia":). Dobrym podaniem przy tej bramce Mariusza obsłużył Piotr Szczęsny. W 29 minucie zawodnicy Gopła zdołali zdobyć bramkę kontaktową - na listę strzelców po stonie Gopła wpisał się Kruszczyński. Łokietek odpowiedział trafieniem Dawida Marciniaka w 43 minucie. Na przerwę schodziliśmy wygrywając 3-1.

W drugiej połowie mecz wyraźnie zwolnił - lejący się żar z nieba wyraźnie przeszkadzał zawodnikom. Kibice widzieli mniej akcji ofensywnych, ale warto było cierpliwie poczekać, bo w 81 minucie w polu karnym faulowany był Szymczak. Rzut karny na bramkę zamienił Marcin Pałczyński. Łokietek PETROKAN odniósł drugie zwycięstwo i z dorobkiem 6 punktów zajmuje już 12 miejsce w tabeli ligi.

Łokietek PETROKAN wystąpił w składzie:
Bednarski - Wasielewski, Pałczyński, Lewandowski, Szadłowski - Abbott, Gralewski, Szczęsny (Czarnecki) - Marciniak (Trzeciak), Szymczak (62' Popieliński), Kowalski (54' Kłosowski)
Na ławce pozostali:
Ciesielski, Andrzejczak, Przybysz

W najbliższą sobotę, tj. 3 września o godz. 11.00 Łokietek PETROKAN rozegra kolejny mecz ligowy. W derbach zmierzy się z Kujawianką Izbica Kujawska. Mecz zostanie rozegrany w Brześciu Kujawskim - liczymy na Waszą obecność!

JESTEŚ NA FACEBOOKU? Weź udział! Polub! Udostępnij wydarzenie poniżej!

W sobotę znów #GramyUSiebie! Fajnie będzie się znów z Tobą spotkać #NaStadionie! Do zobaczenia w sobotę! #IdziemyNaMecz WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU i bądź na bieżąco!