Zapisz swoje dziecko: Podnoszenie ciężarów

Ruszają pierwsze nabory do sekcji podnoszenia ciężarów, która rozpocznie pracę przy Gminnym Klubie Sportowym "Łokietek". Do próbowania swoich sił w tej olimpijskiej dyscyplinie zachęcani są chłopcy i dziewczynki. W szkołach na terenie gminy Brześć Kujawski rozpoczęły się lekcje pokazowe.

Czasy siedzenia przed komputerem i telewizorem i braku ruchu? Nie, nie w Brześciu Kujawskim, nie w Łokietku! W brzeskim klubie każde dziecko spędza czas zdrowo, w ruchu, poznaje i rozwija swoje talenty a przy tym ma bardzo dużo radości. Wszystko to dzieje się pod czujnym i profesjonalnym okiem instruktorów, pedagogów. W Brześciu dzieci trenują już lekkoatletykę, boks, tenis. Teraz będą mogły sprawdzić się w roli przyszłych mistrzów olimpijskich w podnoszeniu ciężarów.

W szkołach na terenie gminy odbywają się lekcje pokazowe, na których dzieci poznają podstawowe zagadnienia i po raz pierwszy, pod okiem instruktorów, zapoznają się ze sztangą. Za nami lekcja pokazowa w Zespole Szkół nr 2, przed nami kolejne.

Podnoszenie ciężarów mogą trenować chłopcy i dziewczynki w wieku powyżej 10 lat. Sukcesy sekcji dotychczasowo działających przy GKS Łokietek świadczą o profesjonalnym podejściu naszych trenerów ale przede wszystkich zaufaniu jakim darzą nas rodzice dzieci. Zaufały nam dziesiątki rodziców, zaufaj nam i ty!

Wszelkie pytania i wątpliwości wyjaśnią Państwu trenerzy i instruktorzy na specjalnym spotkaniu organizacyjnym. Zapraszamy Państwa na to spotkanie już w sobotę, 28 listopada o godz. 10.00 w Zespole Szkół nr 2 w Brześciu Kujawskim.
Do Państwa dyspozycji pozostaje również p. Tomasz Wojtczak, tel. 663-670-015.

Pozwól swojemu dziecku spełniać marzenia! My zajmiemy się resztą!