Paweł Abbott w Cafe Futbol [zobacz program]

Paweł Abbott, zawodnik pierwszoligowej Arki Gdynia był pod koniec listopada gościem programu Cafe Futbol. Program emitowany jest na antenie Polsatu Sport a prowadzi go Bożydar Iwanow.

Do programu zapraszani są trenerzy oraz prezesi klubów, które w ostatnich dniach "zwojowały" coś na boiskach najwyższych lig piłkarskich w Polsce. W ostatnim listopadowym odcinku gościem specjalnym był Paweł Abbott, który związany jest również z naszym klubem.

Paweł Abbott jest obecnie najlepszym strzelcem gdyńskiego zespołu. W rundzie jesiennej strzelił 9 bramek dla Arki Gdynia. Obecna drużyna Pawła Abbotta zajmuje 2 miejsce w tabeli pierwszej ligi. Czyżby Paweł powtórzył sukces z 2013 roku, kiedy to z bydgoskim Zawiszą awansował do Ekstraklasy?

Zachęcamy do oglądania.

Program główny (kliknij na zdjęcie):

Dogrywka (kliknij na zdjęcie):

| Patryk Wypyszewski