Z UKS SMS Włocławek na szóstkę!

Podopieczni Billego Abbotta odnieśli dziś drugie zwycięstwo w trzecim kontrolnym meczu tej zimy. W środowe przedpołudnie pokonali na sztucznej nawierzchni we Włocławku drużynę UKS SMS Włocławek 6-1.

Wynik spotkania otworzył Mariusz Kowalski, następnie do siatki SMSu podwójnie trafiali Bartek Gralewski i Billy Abbott. Testowany przez klub z Brześcia zawodnik strzelił jedną bramkę. Bramki Łokietka w tym spotkaniu bronił Maciej Bednarski. W meczu z SMSem zagrał Emil Szczupakowski. W drużynie Łokietka zabrakło dziś m.in. Skoniecznego, Bagińskiego, Szymczaka, Popielińskiego, Szczęsnego - absencja z powodów służbowych.

Jakub Stawicki został dziś oficjalnie zawodnikiem Sadownika Waganiec. Informację o sfinalizowaniu rozmów transferowych podała dziś oficjalna strona Sadownika.

Najbliższy mecz sparingowy Łokietek PETROKAN rozegra już w sobotę. Przeciwnikiem "trójkolorowych" będzie trzecioligowa Elana Toruń. Spotkanie rozegrane zostanie na obiektach Elany przy ulicy Armii Ludowej 45/47 w Toruniu.
Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00.