Elana Toruń za silna dla Łokietka

Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski przegrał dziś z Elaną Toruń 3-0. Do przerwy Łokietek bezbramkowo remisował z toruńskim zespołem.

Łokietek PETROKAN pierwszą połowę zagrał dobrze, skutecznie stawiając opór drużynie z Torunia. W składzie "trójkolorowych" zagrali dziś m.in. Szczupakowski, Szczęsny, Gralewski, Abbott, Kowalski, Wasielewski, Kłosowski, Popieliński, Łykowski. W drugiej połowie zawodnicy z Brześcia nie ustrzegli się błędów w obronie co dokładnie wykorzystali toruńscy zawodnicy. W drugiej odsłonie na boisko wszedł Szymczak i Szortyka. Bramki Łokietka bronił dziś młody bramkarz, którego kibice mogli już obserwować w sparingowym meczu z Victorią Smólnik. Na boisku pojawili się również testowani zawodnicy z Inowrocławia.

Kolejny mecz Łokietek PETROKAN rozegra w najbliższą sobotę we Włocławku. Przeciwnikiem drużyny z Brześcia będzie tym razem zespół LTP Lubanie. Mecz zostanie rozegrany na sztucznej nawierzchni. Początek spotkania o godz. 16.00