Ruszają rozgrywki Pucharu Polski

Ruszają rozgrywki Pucharu Polski.Już jutro zostaną rozegrane mecze pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa w podokręgu włocławskim.

W środę, drużyna Billego Abbotta będzie musiała stawić czoła Kujawiance Izbica Kujawska. Kujawiance, która w tymsezonie planuje uderzyć w najwyższe pozycje w ligowej tabeli. Świadczą o tym liczne wzmocnienia, chociażby transfery Cichowlasa, Ewerta i Gląba z Włocłavii Włocławek. Efekty tych wzmocnień już widać. Kujawianka zajmuje obecnie 4 miejsce w ligowej tabeli. W spotkaniu inaugurującym rozgrywki IV ligi wygrała wysoko, z dobrze nam znaną, drużyną LTP Lubanie (1-4), a w trzeciej kolejce rozgromiła na wyjeździe Olimpie II Grudziądz (0-8).

Łokietek PETROKAN w ramach przygotowań do obecnego sezonu, rozegrał z Kujawianką spotkanie kontrolne. Mecz został wówczas rozegrany na boisku w Izbicy, a nasza drużyna uległa Gospodarzą aż 4-0.

Gra Łokietka, jak na razie nie zadowala. W obecnym sezonie, zespół z Brześcia nie wygrał jeszcze żadnego spotkania. Osłabiony licznymi kontuzjami Łokietek, w tym spotkaniu występować będzie w roli głębokiego outsidera. Mimo, słabej formy Giekaesiaków liczymy na niespodziankę w tym spotkaniu.

Spotkanie I rundy Pucharu Polski, pomiędzy Łokietkiem Brześć Kujawski a Kujawianką Izbica Kujawska zostanie rozegrane, w środę, 27 sierpnia o godz. 17.30. Areną rozgrywek będzie Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim.

I runda Pucharu Polski
GKS Łokietek PETROKAN vs. Kujawianka Izbica Kuj.
środa, 27 sierpnia, godz. 17.30
Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim.