Mariusz Kowalski wraca do Łokietka

W dniu dzisiejszym (środa), po długich negocjacjach z klubem MGKS Kujawianka Izbica Kujawska, do kadry Łokietka dołączył Mariusz Kowalski.

Mariusz Kowalski jest dobrze znany brzeskiej publiczności. W ubiegłym sezonie, w rundzie jesiennejrozegrał kilka spotkań w barwach Łokietka w których strzelił łącznie 12 bramek. Rundę wiosenną rozegrał już w IV ligowej Kujawiance. W Kujawiance doznał wówczas kontuzji, którą leczył do sierpnia 2014 roku.

Dla tych, którzy Mariusza nie znają przypominamy kilka faktów.
Mariusz urodził się 25 marca 1989 roku we Włocławku. Reprezentował barwy takich klubów jak Kujawiak Włocławek III liga (2007/2008), Mień Lipno III liga (2008/2009), Elana Toruń II liga (2009/2010), Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga (2012/2013).

Liczymy na to, że Mariusz powalczy w tym sezonie o króla strzelców V - ligi.

W tym tygodniu treningi wznowili również: Hubert Szymczak (po kontuzji), Dawid Kubiak (po powrocie z GB) oraz Jakub Zalewski.