Rusza Liga Typerów!

ZOBACZ KONIECZNIE: WEŹ UDZIAŁ W CHARYTATYWNYM MECZU

Interesujesz się lokalną piłką? Uważasz, że znasz się na IV lidze? Teraz będzie okazja to sprawdzić! Typuj wyniki IV ligi kujawskiej-pomorskiej i rywalizuj o tytuł najlepszego typera. Od 11 kolejki na naszej stronie rusza LIGA TYPERÓW!

Już od 11 następnej kolejki każdy kibic będzie mógł wziąć udział w zabawie typowania wyników spotkań rozgrywanych w ramach IV ligi kujawsko-pomorskiej a od 21 października również niższych lig. Bawimy się do końca rundy jesiennej (na wiosnę powtórka) Każda liga to osobna rywalizacja. Uczestnik może brać udział w dowolnej liczbie rywalizacji. Np. jeżeli typuje tylko IV ligę to liczy się on tylko w rankingu typerów IV ligi, jeżeli natomiast chce typować dodatkowo V ligę będzie uwzględniony w dwóch rankingach: rankingu typerów IV ligi i rankingu typerów V ligi.

Co tydzień, w środę wieczorem będziemy udostępniać post pod którym uczestnik zabawy będzie mógł typować wyniki wszystkich spotkań w danej lidze. Do każdej z lig będzie tworzony oddzielny post. Swoje typy wpisujecie w komentarzach za pośrednictwem okienka facebook udostępnianego na stronie postu lub u dołu strony w komentarzach futbolowo.pl

Jeżeli będziesz aktualnie zalogowany na koncie facebook to swoje typy wpiszesz w okienko, które będzie wyglądać tak jak poniżej:

Jeżeli nie posiadasz konta na facebooku, musisz być zalogowany na futbolowo.pl. Wówczas typujesz udzielając komentarza w polu na dole strony postu. Pole to będzie wyglądać tak jak poniżej:

Posiadanie konta na facebooku lub na futbolowo.pl jest konieczne gdyż zagwarantuje sprawne działanie i ułatwi podliczanie punktów, a dla Was jako uczestników będzie wszystko bardziej przejrzyste. Mamy nadzieję, że zabawa w eksperta przypadnie wam do gustu i zachęcicie większą grupę znajomych do wspólnej rywalizacji o miano najlepszego typera.

ZASADY PRZYZNAWANIA PUNKTÓW

Typujemy wszystkie spotkania w danej kolejce w ramach jednej ligi. Uczestnik typuje stara się wytypować dokładny wynik. Np. Piast Złotniki Kujawskie - GKS Łokietek typ: 0-2
W przypadku gdy typer wytypuje poprawnie dokładny wynik spotkania otrzymuje 5 pkt. W przypadku gdy dokładny wynik będzie inny, ale typer poprawnie wytypował zwycięzcę lub remis otrzymuje 1 pkt. W innych przypadkach typer otrzyma 0 pkt.

Aby typy były ważne muszą być dodane w komentarzach przed rozpoczęciem najwcześniejszego meczu w danej kolejce!

Po każdej zakończonej kolejce (w poniedziałek) publikować będziemy klasyfikacje generalną typerów!

Nagrodą będzie miano najlepszego typera! W przypadku dużego zainteresowania zabawą będziemy chcieli pozyskać sponsora, który obejmie patronat nad grą i ufunduje nagrody dla najlepszych typerów!

TYPUJ TUTAJ: Wytypuj 11 kolejkę IV ligi