Powstrzymać CHEMIKA na własnym terenie

Już w najbliższą sobotę 26 września o godz. 16.00 Łokietek rozegra kolejne spotkanie w ramach IV ligi KPZPN. Gospodarze podejmą zespół Chemika Bydgoszcz, który do tej pory notuje same zwycięstwa i z kompletem 21 oczek przewodzi tabeli naszej grupy.

CIEKAWE: Statystyki ligi po 7 kolejce!

Podopieczni trenera Billego Abbotta muszą szybko zapomnieć o klęsce jakiej doznali w ostatniej kolejce w Solcu Kujawskim.Ten mecz to już historia i jak o wielu faktach tak i o tym należy szybko zapomnieć i wymazać z pamięci.

ZOBACZ TAKŻE: Bez niespodzianki w Solcu!

Nowa kolejka nowy rywal,obecny lider, który nie ma skrupułów,a więc i my nie powinniśmy ich mieć.Należy zrobić wszystko by wygrać i pokazać,że beniaminek z serca Kujaw potrafi skutecznie kąsać. O wartości naszej drużyny nikogo przekonywać nie muszę bo wiemy wszyscy jak wiele potrafią.Mimo,iż rywal prezentuje się o wiele solidniej,nie zapominajmy, że sport rządzi się swoimi prawami. " Piłka jest okrągła,a bramki są dwie" - słowa św. pamięci trenera Kazimierza Górskiego najlepiej podkreślają to,że wszystko może się przydarzyć.Zatem szable w dłoń, przywdziejmy stroje,załóżmy buty i pokarzmy,ile wart jest GKS PETROKAN Brześć Kujawski.Do boju trójkolorowe szatany !!! Serdecznie zapraszamy wszystkich na ten mecz. Nasi zawodnicy liczą na nas pomóżmy im w tej ciężkiej batalii i pokażmy, że jesteśmy z nimi na dobre i na złe.

Łukasz.