Łokietek zagrał z WOŚPTradycyjnie podczas kolejnego już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój udział w akcji Jurka Owsiaka zaznaczyli ludzie związani z GKS Łokietek. Kibice zagrali przeciwko piłkarzom, były kiełbaski z grilla i piłka z autografami przekazana na licytację.

W tym roku Łokietek zorganizował specjalny mecz, w którym każdy chętny sympatyk brzeskiego klubu mógł zagrać przeciwko piłkarzom Łokietka. Podobne mecze były już rozgrywane wcześniej, ale nigdy nie były one łączone z akcją WOŚP - pod tym kątem był to mecz wyjątkowy i jak się okazało mimo chłodnej aury i wczesnej pory nikt nie zawiódł. Drużyny były kompletne, zaangażowane w grę a przy tym wszyscy wyjątkowo hojni. W trakcie meczu kwestowali również wolontariusze WOŚP, którzy przekazali zebraną kwotę do sztabu w BCK. Uczestnicy meczu złożyli swoje podpisy na piłce, która została później przekazana na licytacje.

Po zakończeniu zmagań sportowych na uczestników wydarzenia czekała gorąca i chrupiąca kiełbaska z grilla oraz gorąca herbata.