Kto najlepszy w meczu z Rol.Ko?? - zagłosuj!

W 24 kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej Nasz zespół uległ drużynie Rol.Ko Konojady aż 6-1. Nasi zawodnicy zostawili dużo serca i sił na boisku dlatego proponujemy, by wybrać najlepszego reprezentanta Łokietka PETROKAN w tym meczu.

ZOBACZ KONIECZNIE:  Łokietek rozbity w Rypinie

Po zakończeniu każdego ze spotkań rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim, proponujemy Państwu zabawę w typowanie najlepszego zawodnika tego meczu spośród kadrowiczów Łokietka PETROKAN. Najlepszego, waszym zdaniem, zawodnika nagrodzimy na kolejnym meczu domowym pamiątkowym dyplomem.

Ostatnim rezem, bezpośrednio przed meczem z Rol.Ko kibice nagrodzili Mariusza Kowalskiego. A już teraz mogą Państwo głosować na najlepszego zawodnika Łokietka PETROKAN w meczu z Rol.Ko. Zwycięzcy poprzednich głowsowań nie biorą już udziału w ankiecie. Oddawanie głosów jest bezpłatne. Trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem naszej strony.

Załóż konto i korzystaj w pełni z naszej strony!

ZALOGUJ SIĘ KORZYSTAJĄC Z FACEBOOKA: kliknij tutaj

| Patryk Wypyszewski