Patris .s

Utworzono:

19.05.2015

1 min zaczynamy !!!
4 min dośrodkowanie Szymczaka, główkuje Abbott ,płka nad bramka
7 min dośrodkowanie Goplani i niecelny strzał napastnika przyjezdnych
9 min przed polem karnym faulowany kostuniak,dośrodkowuje abbot i niecelny strzał Szymczaka
11 min dobre dośrodkowanie Szymczaka niestety bardzo niecelnie głowa strzela popieliński
13 min strata łykowskiego i groźnie w polu karnym łokietka,w pore interweniuje stawicki
17 min popieliński sam na sam z bramkarzem goplanii niestety wynika nadal 0:0
20 min przed polem karnym abbot fauluje jastrzebskiego i mamy rz wolny dla goplanii,dośrodkowuje lęga wynik bez zmian
22 min dośrodkowanie Szymczaka znów niecelnie głowa strzela kostuniak
26 min stzrał kostuniaka sprzed pola karnego piłka nieznacznie mija prawy słupek bramki szwandke\'go
27 min strzał Szymczaka trafia w poprzeczkę łokietek co raz groźniejszy
28 min bomba Szymkowiaka tuż pod poprzeczke broni szwandke
29 min kolejny atak łokietka dośrodkowanie i Szymczak strzela głowa obok słupka goplanii
32 min faulowany Szymczak i żółta kartka dla redmana jakuba
33 minuta żółtą kartką ukarany Dawid kubiak
35 min atakują goście w pore interweniuje stawicki
38 min dośrodkowanie szymczak,pilke wybija szwandge rzut różny,ponowny różny nie przynosi zmiany wynik,a chwilę kolejny rożny,goplania wybij pilke
40 min rzut wolny dła łokietka tuż przed polem karnym,strzał abbota i rzut różny dla Łokietka
42 min Piechocki sam na sam ze Stawickim na szczęście gora bramkarz gospodarzy
44 min piękny strza Czarneckiego trafia w poprzeczke goplanii,wynik spotkania nadal 0:0
45 min pan sędzia z Bydgoszczy kończy pierwszą połowę spotkania wynik do przerwy to 0:0.
45 min rozpoczynamy druga polowe spotkania
48 min akcja łokietka piłka w rekach szwandke
51 min strzał Szymczaka przelatuje nad bramka goplanii
54 min czerwona kartka dla redmana rzut karny którego nie wykorzystuje kostuniak
58 min łokietek znów atakuje niestety wynik nie ulega zmianie
59 min spotkania za kostuniaka na boisko wchodzi Mariusz kowalski
60 min gol dla Goplanii strzelcem Głogowski Krzysztof Łokietek - Goplania 0:1
66 min kowalski strzela na bramke goplanii bramkarz wybija pilke
69 min zmiana w zespole Łokietka Łykowskiego zastępuje Brzeziński
69 min żółta kartką ukarany Billy Abbot
71 min dobre dośrodkwanie Bagińskiego,dogodną okazje marnuje Szymczak
72 min Hubert Szymczak wyrównuje wynik na 1:1 Łokietek remisuje z Goplanią na 18 min przed końcem spotkania
76 min zmiana w zespole gospodarzy Dawida Kubiaka zmienia Zalewski Jakub
78 min zmiana w Goplanii schodzi Kowalski wchodzi Fijałkowski
80 min dośrodkowuje abbot z roznego strzalem głowa nad bramką nie spisuje się brzezinski
84 min Szymczak trafia do siatki lecz pan sedzia odgwizduje spalonego
85 min druga zmiana w goplani za głogowskiego wchodzi rose michał
90 min pan sedzia dolicza 3 minuty zmiana w zespole goplani akcja Łokietka BAgiński i GOOOOOOOl Łokietek Goplania 2:1 !!!
90 min rożny dla goplanii i pan sedzia konczy mecz Łokietek Goplania 2 : 1 !!!! koniec spotkania.