Utworzono:

22.02.2015

Relacja tekstowa LIVE - najważniejsze akcje.Od czasu do czasu przeładuj stronę wciskając klawisz F5.

Łokietek Brześć Kujawski występuje dziś w składzie: Stawicki - Przybysz, Pisarski, Kubiak, Pałczyński - Latecki, Kowalski, Szymczak, Wasilewski - Leśniewski, Popieliński

90' - GOOOOL dla Gości, po którym sędzia kończy mecz.

86' - GOOOOL dla Orląt. Po raz jedenasty Jakub Stawicki wyciąga piłkę z własnej siatki.

85' - po dobrym dograniu piłki przez Abbotta, w doskonałej sytuacji znalazł się Czarnecki, jednak trafił piłką bramkarza.
82' - fatalnie spisuje się obrona Łokietka, W 82 minucie pada kolejna bramka dla aleksandrowskich Orląt. Jest już 1 - 10

77' - kolejny błąd obrony i Goście już prowadzą 1 - 9

76' - GOOOL dla Gości. Obrona nie istnieje w tej chwili w Łokietku. Niestety.

75' - na boisku pojawił się Billy Abbott.

74' - GOOOL dla Gości.

71' - kolejny GOOOOL dla Orląt.

70' - GOOOOL dla Gości, młoda obrona Łokietka nie radzi sobie z napastnikami Orląt. Stawicki po raz kolejny bez szans na obronę.

69' - GOOOOL dla Gości, nieporozumienie obrońców i Stawicki jest bez szans.

67' - zmiany w zespole Łokietka: z boiska schodzą Kowalski, Szymczak, Popieliński. Na boisko wchodzą: zawodnik testowany, Przybysz, Chibane,
65' - rzut rożny dla Orląt, piąstkuje Stawicki, a obrońcy wybijają piłkę w kierunku bramki przeciwnika
64' - po raz kolejny Stawicki broni piekielnie mocny strzał z środkowej części pola karnego
62' - groźnie pod bramką Łokietka, dośrodkowanie z narożnika pola karnego "wyłapuje" Stawicki
58' - rzut wolny dla Orląt z okolic 25 metra, prosto w mur Łokietka.

52' - w składzie Łokietka nastąpiły zmiany. Na boisku pojawili się Czarnecki, Jankowski, Brzeziński. Boisko opuścili: Przybysz, Leśniewski, Kubiak

47' - GOOOL dla Orląt. Strata piłki w środku pola, dwa podania i do dobrej sytuacji strzeleckiej doszedł zawodnik Orląt, który oddał strzał z okolic 15 metra w sam narożnik bramki Jakuba Stawickiego.

Zaczynamy drugą połowę.

45' - koniec pierwszej części spotkania.
44' - GOOOOOOOL dla Gości. Zawodnik Orląt skutecznie wykorzystał rzut wolny z okolic 16 metra. Piłka wpadła za kołnierz Stawickiego.
40' - doskonała okazja do strzelenia bramki przez Huberta Szymczaka, ładnie wyszedł sam na sam z bramkarzem, jego strzał dosłownie o centymetry minął lewy słupek bramki.

37' - do bramki głową trafia Kowalski, lecz znajdował się na pozycji spalonej - bramka nie uznana
35' - rzut wolny dla Łokietka, uderzałKowalski, piłka minęła lewy słupek bramki Gości
33' - rzut wolny dla Łokietka, uderzenie "prosto na bramkę", bramkarz Gości pewnie chwyta piłkę
32' - świetna okazja na strzelenie bramki przez Orlęta, jednak swoją pracę doskonale wykonuje bramkarz Łokietka - Stawicki
29' - przed doskonałą szansą na zdobycie bramki stanął Kubiak, niestety nie udało mu się przelobować bramkarza
28' - groźnie pod bramą Łokietka, piłkarz Orląt minął się z piłką w polu karnym, a byłaby to świetna okazja do strzelenia bramki
22' - GOOOOOOL!!! -rzut karny dla Łokietka, po faulu na Popielińskim, jedenastkę na bramkę zamienił Kowalski
20' - cały czas napastnicy Łokietka próbują wypracować sobie dogodną pozycję do oddania strzału, obrońcy z Aleksandrowa skutecznie wypychają graczy Łokietka
18' - rzut rożny dla Łokietka, zawodnik Łokietka trąca piłkę głową, piłka ponad bramką, od bramki Goście
12' - strzał z dystansu i Goście zdobywają pierwszą bramkę
8' - prostopadłe podanie w pole karne Łokietka, piłkę przejmuje Stawicki
6' - pięknie do prostopadłego podania wyszedł zawodnik Łokietka (Kubiak), jednak bramkarz Gości był o sekundę szybszy
4' - kolejna groźna akcja Gości, tym razem strzał z dystansu, piłka ląduje w bocznej siatce
3' - pierwsza groźna sytuacja dla aleksandrowskich orląt, od utraty bramki Łokietka uchronił Stawicki

1' - zaczynamy spotkanie