Utworzono:

13.02.2015

Strona nie odświeża się automatycznie. "Od czasu do czasu" wciśnij klawisz F5, by przeładować stronę.

Koniec meczu! Kujawiak Kruszyn 2:5 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

90'- Wrzutka Bagińskiego w pole karne. Obrońcy Kujawiaka wybijają piłkę. Sędzia kończy spotkanie. Łokietek łatwo pokonuje Kujawiaka Kruszyn 2:5.

85' - Rożny dla Kujawiaka. Kruszyn jedynie ze stałych fragmentów gry próbuje coś jeszcze ustrzelić. Na posterunku jednak mamy Wypyszewskiego, który jak tylko może stara się uchronić naszą bramkę. Tym razem pięknie rzucił się i wybronił strzał głową.

78'- Świetny drybling Wasielewskiego. Ten boczny obrońca często włącza się w pojedynek jeden na jeden. Większość z nich, w pięknym dla oka stylu, wygrywa.

74' - Strzał zawodnika z Kruszyna zostaje sparowany na rzut rożny.

Na boisku pojawił się Szymon Bołkowiec oraz Maciej Pałczyński. Młodzi zawodnicy szkolą się i nabierają doświadczenia dzięki takim meczom. Wszystko pod bacznym okiem trenera.

65' - Bagiński ładnie porusza się wzdłuż linii pola karnego. Płasko, po ziemi, dogrywa na środek. Tam znalazł się Leśniewski. Ten filigranowy zawodnik sprytnie uciekł obrońcom i z najbliższej odległości strzela na 2:5.

58' - MAMY 2:4. Testowany zawodnik w Brześciu Kujawskim strzela swoją drugą bramkę.

Podczas naszych 'reporterskich' obserwacji doszliśmy do wniosku, że w bramce Kujawiaka występuje zawodnik Kujawianki Izbicy Kujawskiej. Czy możemy zatem mówić o kolejnym transferze?

52' - 'Sofi' przed dogodną sytuacją na powiększenie przewagi. Niestety strzał obok bramki. Dodatkowo Sofi nabawił się lekkiego urazu. Rozchodził nogę i wraca do gry.

W zespole Łokietka nastąpiły zmiany. Swój pot przelewać będą Bagiński, Wasielewski  oraz Chibane.

Kujawiak coraz śmielej atakuje, lecz nasi zawodnicy szybko temperują ich zapędy.

49'- Kolejna "setka" w zespole zza miedzy. Strzał dość daleko od bramki.

48' - Nieudana akcja Kruszyna. Przysłowiowy "lob" obok bramki Wypyszewskiego.

46' - początek drugiej części spotkania i już groźna sytuacja pod bramką Łokietka - lob był jednak nie udany.

45' - Koniec pierwszej połowy spotkania

42’- Szybka bramka Kujawiaka. Zamieszanie w polu karnym i bramka na 2:3.

37' - Dwójkowa akcja Kostuniaka i Pałczyńskiego i mamy 1:3 dla Brześcia. Strzelcem bramki Kostuniak.

31' - Pałczyński świetnie przechwytuje piłkę. Odpychany upada i jest wolny dla Łokietka.

(Po 30 minutach meczu mogę śmiało stwierdzić, że to Łokietek kontroluje przebieg spotkania).

28' - Ależ "setka" zawodnika z Kruszyna. Chyba musi pomyśleć o zmianie zawodu.

25' - wolny dla Łokietka. Do piłki podchodzi Pałczyński. Bezpośrednio uderza i strzela piękną bramkę. Bramkarz rzucił się, lecz tylko zmarnował kolejną dawkę energii.

22'- Kujawiak znowu w natarciu, wrzutka kończy się ponad bramką.

18' - Groźnie pod naszym polem karnym, wszystko kończy się na Przybyszu, który wybija "na oślep".

16'- Strzał zawodnika z Brześcia prosto w bramkarza.

15' - Kostuniak wychodzi "sam na sam" z bramkarzem. Niestety w kluczowym momencie jest podcinany. Łokietek będzie posiadał dogodną okazję z rzutu wolnego z około 17 metra.

(Na meczu pojawił się Dawid Brzeziński, wypożyczony z Lubrańca bronił barw Łokietka w rundzie jesiennej. Na tą chwilę nie trenuje z zespołem. Może rozmowa z vice-prezesem coś pomoże? Dowiemy się tego na pewnie w przeciągu kilkunastu dni).

7' - Wooow.CO ZA ODPOWIEDŹ. Zawodnicy z Kruszyna szybko odrabiają straty. Wynik 1:1.

5' - GOOOOOOOOLLL!!! Testowany zawodnik z Włocłavi strzela na 1:0 dla Łokcia. W tym momencie daje on poważny impuls w sprawie ewentualnego transferu.

2' - Pałczyński tańczy w polu karnym, lecz wszystko wyjaśniają obrońcy.

Skład Giekaesiaków: w bramce Adrian Wypyszewski. Zawodnicy powołani w celach obronnych to: Patryk Przybysz, Jakub Zalewski, Sebastian Pisarski oraz zawodnik testowany z innego klubu. Pomoc to Krystian Czarnecki, zawodnik testowany, Darek Kostuniak i Marcin Pałczyński. Napad i skrzydła należą dzisiaj do: Leśniewski, zawodnik testowany z Włocłavi.

Witam Państwa bardzo serdecznie. Na zegarze 16.00, lecz mecz jeszcze się nie zaczął. Obie drużyny intensywnie przygotowują się do tego pojedynku. Wszystko rozgrywa się na sztucznej nawierzchni we Włocławku. Wiele osób myślało, że sędzia rozpocznie mecz w "kruszyńskim piekle", lecz ich nadzieja zmalała do zera.