Bardzo ważny mecz w sobotę! Unia Janikowo!

Już w sobotę na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim Łokietek rozegra pierwszy mecz po zimowej przerwie. Przeciwnikiem drużyny z grodu Łokietka będzie Unia Janikowo. Mecz cieszy się dużą popularnością wśród kibiców w Brześciu, ale nie tylko. Na sobotni mecz do Brześcia wybiera się zorganizowana grupa kibiców z Janikowa.

Po dobrym występie podopiecznych trenera Billego Abbotta w Solcu Kujawskim, gdzie Łokietek sprawił niespodziankę i urwał punkty trzeciej drużynie IV ligi, kibice w Brześciu oczekują jeszcze lepszego wyniku w sobotę. Teoretycznie o lepszy rezultat powinno być łatwiej. Sobotni rywal Łokietka, Unia Janikowo zajmuje 13 miejsce w tabeli, wyprzedzając bezpośrednio drużynę z Kujaw tylko o 2 punkty. Ponadto, nie bez znaczenia jest fakt, że mecz rozgrywany jest w Brześciu Kujawskim. „Łokietkowcy” liczą, że brzeskie trybuny pomogą im w zdobyciu 3 punktów.

Ostatnio Łokietek mierzył się z Unią Janikowo latem ubiegłego roku. Wówczas, w Janikowie minimalnie lepsi okazali się piłkarze Unii. Unici wygrali 2-0.

W sobotę na trybunach Stadionu Miejskiego zasiądą również kibice Gości. Fani Unii Janikowo zapowiedzieli swój przyjazd jako zorganizowana grupa. Szacuje się, że z Janikowa może przyjechać nawet 100 osób. Niewątpliwie wpłynie to na atrakcyjność tego meczu. Nad bezpieczeństwem na trybunach będzie czuwać profesjonalna agencja ochrony a wokół stadionu kilka jednostek policji z Włocławka.

WAŻNE!: Ważne informacje dla kibiców Unii Janikowo

Mecz zapowiada się arcyciekawie. Spotkanie pomiędzy Łokietkiem a Unią Janikowo już w sobotę, 25 marca. Mecz rozpocznie się o godz. 14.30. Do zobaczenia na Stadionie Miejskim!