Ważne informacje dla kibiców Unii Janikowo!

W sobotę Łokietek rozegra ważny mecz z Unią Janikowo. Na ten mecz Kibice Gości zapowiedzieli przyjazd grupą zorganizowaną. Fani Unii muszą liczyć się z dodatkową kontrolą. Oto kilka wskazówek dla kibiców z Janikowa.

1. Bramy Stadionu zostaną otwarte najwcześniej godzinę przed rozpoczęciem meczu, czyli o godz. 13.30.

2. Na teren stadionu wejdą tylko Ci kibice Gości, którzy posiadać będą ze sobą ważny dokument ze zdjęciem.

3. Dla kibiców z Janikowa przygotowaliśmy specjalny wydzielony sektor na trybunach - kibice Unii będą kierowani właśnie do tego sektora.

4. Kibice Gości muszą liczyć się z tym, że w trakcie przerwy meczu nie będą mięli możliwości opuszczenia stadionu - będzie to możliwe dopiero po zakończeniu spotkania.

Uwaga! Powyższe zalecenia dotyczą tylko kibiców drużyny przyjezdnej!