Zaległy mecz z Chełminianką już w środę.

Zaległy mecz z Chełminianką zostanie rozegrany w środę 26 kwietnia w Chełmnie. Początek meczu o godz. 17.00.

Ten mecz jeszcze się nie odbył a już ma swoją historię. Jesienią o przełożenie spotkania poprosili chełminianie. Obfite opady deszczu zalały boisko w Chełmnie, więc z uwagi na bezpieczeństwo zawodników mecz został przeniesiony na koniec rundy jesiennej, dokładnie na 3 grudnia. W grudniu ze względu na niską temperaturę oba kluby postanowiły o przeniesieniu meczu na rundę wiosenną. Kujawsko-Pomorski Związek Piłki nożnej zdecydował, że mecz zostanie rozegrany 19 kwietnia. Ze względu na rozgrywany w tym terminie Puchar Regions Cup, w którym brali udział reprezentanci Chełminianki mecz został znów odroczony.

Ostateczny termin tego spotkania został wyznaczony na środę 26 kwietnia, godz. 17.00. Mecz rozegrany zostanie na stadionie Chełminianki..