ZAGRAJ Z ŁOKIETKIEM! Coroczny mecz z kibicami!

W sobotę, 16 stycznia Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski zagra przeciwko drużynie złożonej z osób, które na co dzień dopingują trójkolorowych z trybun. Przeciwnikiem Łokietka PETROKAN będą Kibice GieKaeSu.

ZOBACZ TAKŻE: Terminarz sparingów w przerwie zimowej

Co roku Zarząd klubu wraz z kibicami wychodzi z inicjatywą zorganizowania meczu przyjaźni pomiędzy zawodnikami Łokietka PETROKAN a fanami brzeskiej drużyny. W przerwie zimowej, choć nieco później niż w latach ubiegłych, tradycyjny już mecz z kibicami znów się odbędzie.

W grze może wziąć udział każdy, wystarczy przyjść w sobotnie popołudnie na boiska ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 1, posiadać wygodne dla siebie buty i ciepłe,  "w miarę" sportowe ubranie. "I gotowe, i już" :)

W tym roku mecz z kibicami będzie miał wyjątkowe tło. W ostatnich dniach do mieszkańców Brześcia Kujawskiego dotarła niewiarygodnie zła wiadomość. Jeden z Nas, brześcianin, w niewyjaśnionych okolicznościach poniósł śmierć. Marcin [*] był blisko związany z naszym klubem i oddanym kibicem, między innymi dlatego tegoroczny mecz z kibicami, zawodnicy i fani dedykują Jego pamięci.

Dla przybyłych organizatorzy przygotowali ciepłą herbatę i gorące kiełbaski z grila, oczywiście ZA DARMO!

Coroczny mecz z kibicami to doskonała okazja, by zintegrować się z podstawowym zespołem GKS Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski.

Mecz towarzyski:
Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski vs. Kibice GieKaeSu