Z Kujawiakiem Kowal zagramy w Toruniu!

Znany jest kolejny termin sparingowy Łokietka PETROKAN. Przeciwnikiem będzie Kujawiak Kowal ale mecz tym razem zostanie rozegrany w Toruniu.

Nie mają w tym roku szczęścia ani piłkarze Łokietka PETROKAN ani kibice drużyny. Nie odbyły się już dwa spośród trzech dotychczasowo mających się odbyć meczów sparingowych. Powód może wydawać się prozaiczny - pogoda. Ale trenerzy brzeskiej drużyny muszą dbać przede wszystkich o zdrowie piłkarzy i w przypadku gdy jakość boisk jest wątpliwa mecz musi zostać odwołany.