Wysoka porażka z Cuiavią i kontuzja Gralewskiego!

Wysoką przegraną zakończył się wczorajszy mecz sparingowy Łokietka PETROKAN. W Inowrocłwiu drużyna z Brześcia Kujawskiego uległa Cuiavii aż 0-5.

ZOBACZ KONIECZNIE: Terminy pozostałych meczów kontrolnych Łokietka

Pogoda nie była łaskawa dla obu ekip. Chwilę przed pierwszym gwizdkiem nad Inowrocławiem przeszła ulewa, która mocno zlała boisko na nowym stadionie miejskim w Inowrocławiu - miejscami na boisku stała woda - piłka raz zatrzymywała się a raz dostawała poślizgu.

Od pierwszym minut na boisku w drużynie Łokietka wystąpili m.in. Szczęsny, Skonieczny, Czarnecki, Przybysz, Abbott, Gralewski, testowany pomocnik/napastnik, Szymczak i Trzeciak. W bramce całe spotkanie zagrał Maciej Bednarski. Jeszcze w pierwszej połowie Skoniecznego z powodu urazu zmienił Pałczyński a Gralewskiego (kontuzja kolana) zmienił Kłosowski. Po błędach naszego zespołu - głównie w formacji defensywnej, pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 3-0 dla Gospodarzy.

W drugiej części spotkania od początku zagrał Popieliński - zmienił Kamila Trzeciaka. Po 70 minutach na boisku pojawili się kolejni zmiennicy: na obronie pojawił się kolejny zawodnik testowanany w miejsce Czarneckiego, a w miejsce Szymczaka i Pałczyńskiego Szadłowski i Bołkowiec. W końcówce boisko opuścili Abbott i testowany zawodnik ofensywny - w ich miejsce na boisku pojawił się Kowalski i Andrzejczak.

W pierwszej części meczu kontuzji doznał Gralewski Bartek - sam opuścił boisko - o jego stanie będziemy informować na bieżąco.

W drugiej połowie zawodnicy Cuiavii zdołal strzelić brzeskiej drużynie jeszcze dwie bramki. Spotkanie zakńczyło się wynikiem 5-0 dla Gospodarzy. W najbliższy weekend Łokietek rozegra dwa ostatnie sparingi. W piątek o godzinie 18.00 ze zespołem Lubienianki Lubień Kujawski - w Lubieniu a w sobotę z SMSem Włocławek. Godzina spotkania z SMSem nie jest jeszcze ustalona.