Wybieramy najlepszego zawodnika Łokietka! Zagłosuj!

W ostatniej kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej nasz zespół pokonał Sadownika Waganiec 1-0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w 24 minucie Hubert Szymczak. Kibice mogą głosować na najlepszego zawodnika tego meczu w specjalnej sondzie.

ZOBACZ KONIECZNIE:  Zagrali charytatywnie dla Oli [zdjęcia]

Po zakończeniu każdego ze spotkań rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim, proponujemy Państwu zabawę w typowanie najlepszego zawodnika tego meczu spośród kadrowiczów Łokietka PETROKAN. Najlepszego, waszym zdaniem, zawodnika nagrodzimy na kolejnym meczu domowym pamiątkowym dyplomem.

W miniony piątek, bezpośrednio przed meczem z Sadownikiem kibice nagrodzili pierwszego laureata naszego głosowania. Został nim Mateusz Kłosowski. A już teraz mogą Państwo głosować na najlepszego zawodnika Łokietka PETROKAN w meczu z Sadownikiem Waganiec. Zwycięzca ostatniego głosowanie nie bierze już udziału w głosowaniu. Oddawanie głosów jest bezpłatne.

Głosowanie zostało już zamknięte. Dziękujemy za oddane głosy.

| Patryk Wypyszewski

Wyświetlono: