Skonieczny wrócił i już strzela!

W pierwszym sparingowym spotkaniu Łokietek PETROKAN okazał się lepszy od gości z Koła. Drużyna z Brześcia Kujawskiego pokonała Olimpię Koło 2-1. Na środę zaplanowano kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem Łokietek zmierzy się z Włocłavią Włocławek.

W sobotę, 4 lutego drużyna z grodu Łokietka pokoanała we Włocławku Olimpie Koło 2-1 - wynik do przerwy 2-0. Bramki dla zespołu z Kujaw zdobyli Mateusz Niewiadomski oraz Michał Skonieczny, który wrócił do brzeskiej kadry po dłuższej przerwie.

Trener Billy Abbott przyzwyczaił kibiców to tego, że w spotkaniach kontrolnych daje pograć każdemu. W sobotnim spotkaniu zagrali kolejni wychowankowie klubu - Mętlewicz, Kraszewski i Kosztowny z rocznika 2002. W zespole z Brześcia Kujawskiego zagrał 18-letni Błażej Kapeliński wypożyczony z Włocłavii. W sparingu nie wystąpił jeszcze Emil Szczupakowski, który podobnie jak Michał Skonieczny ma wspomóc Łokietka PETROKAN.

Billy Abbott zadowolony był z postawy swoich graczy głównie w pierwszej części gry:

- Jak na pierwszy sparing zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Mecz był pod nasze dyktando - szczególnie było to widać w pierwszej połowie, gdzie udało nam się strzelił dwie bramki.

Przeciwko Olimpii Koło zagrali: Bednarski, Ciesielski, M.Pałczyński, Kapeliński, Matusiak, Kłosowski, Trzeciak, Marciniak, Kubiak, Popieliński, Szymczak, Abbott, Kowalski, Niewiadomski, Bołkowiec, Skonieczny, Mętlewicz, Kosztowny, Kraszewski

W środę, 8 lutego Łokietek zagra kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem "łokietkowców" będzie drużyna Włocłavii Włocławek. Mecz rozgrywany będzie na sztucznym boisku OSiR Włocławek. Początek o godz. 18.30.