Przed meczem z Gopłem Kruszwica.

W sobotę przed Łokietkiem kolejna szansa na zdobycie ligowych punktów. Drużyna z Brześcia Kujawskiego przed własną publicznością zagra z Gopłem Kruszwica. Początek meczu o godz. 16.00

Po 3 dobrych meczach na wiosnę przed Łokietkiem kolejna szansa na zwycięstwo. W sobotę, w Brześciu Kujawski drużyna z Kujaw zmierzy się z najsłabszą drużyną w IV lidze, Gopłem Kruszwica.

Gopło zajmuje obecnie 17 miejsce w tabeli i wobec wycofania się z ligi Sadownika Waganiec jest najsłabszą drużyną. Gopło do tej pory zgromadziło tylko 13 punktów, na które złożyły się cztery zwycięstwa i jeden remis. Wiosną zespół z Kruszwicy jeszcze nie zdobył punktu.

W rundzie jesiennej Łokietek mierzył się z Gopłem. W Kruszwicy podopieczni Billego Abbotta wysoko zwyciężyli 4-1.

W meczu z Gopłem Kruszwica w drużynie z Brześcia na pewno nie zagrają: Maciej Pałczyński (drobny uraz), Marcin Pałczyński, który w czwartek przeszedł oprację kolana oraz Radosław Popielińśki (sprawy rodzinne).

Sędzią głównym spotkania będzie Łukasz Bania z Torunia. Asystować mu będą Mikołaj Chromiński (Ciechocinek) i Krzysztof Kaczmarek (Toruń)

Mecz pomiędzy Łokietek Brześć Kujawski a Gopłem Kruszwica odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia o godz. 16.00. Areną zmagań będzie Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim. Zapraszamy wszystkich kibiców!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wszystkie mecze 22 kolejki IV ligi!