Odrabiamy zaległości. Pogoń Mogilno!
W środę, 14 czerwca Łokietek Brześć Kujawski wyjedzie do Mogilna by odrobić ligowe zaległości. Na stadionie olimpijskim w Mogilnie rozegra spotkanie z miejscową Pogonią.

Spotkanie z Pogonią powinno odbyć się 6 maja. Nie odbyło się z powodu nagłej śmierci Mariusza Kowalskiego, zawodnika Łokietka. Na prośbę klubu z Brześcia Kujawskiego i przychylności władz Pogoni mecz został przełożony na termin późniejszy.

Pogoń Mogilno zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli z 60-cioma punktami na koncie (18 zwycięstw, 6 remisów, 7 porażek). Klub z Pałuk nie końcówki sezonu nie zaliczy do udanych. Przewodząca przez większość sezonu Pogoń serią aż siedmiu ostatnich meczów bez porażki zaprzepaściła sobie szanse na awans.

Ostatnie 7 meczów Pogoni:
Unia Janikowo - Pogoń Mogilno 2 : 1
Pogoń Mogilno - Sparta Brodnica 1 : 1
Start Warlubie - Pogoń Mogilno 0 : 0
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 0 : 2
Lech Rypin - Pogoń Mogilno 0 : 1
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 1 : 4
Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno 3 : 0

Łokietek ma jeszcze szanse na wywalczenie bezpiecznego miejsca, które uchroni klub z Brześcia przed spadkiem do ligi okręgowej. Musi jednak w swoich dwóch ostatnich meczach zdobyć co najmniej 3 punkty.

Mecz w Mogilnie odbędzie się w środę 14 czerwca o godzinie 18.00


Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!