Jutro Polska vs. Bośnia. Zagra Natalia Pakulska!

W dniu wczorajszym, na murawę brzeskiego stadionu wybiegły reprezentantki Bośni i Hercegowiny w piłce nożnej.
Mimo, iż Bośniaczki zaprezentowały się w Brześciu tylko na treningu, to na trybunach nie zabrakło chętnych, którzy pragnęli zobaczyć bałkańskie dziewczyny w akcji.

Reprezentacja Bośni trenowała w Brześciu Kujawskim ponieważ już jutro (tj. 17.09) rozegra spotkanieeliminacyjne do Mistrzostw Świata Kanada 2015 z reprezentacją Polski. Mecz zostanie rozegrany na nowym stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym we Włocławku.

Przypominamy, że w Reprezentacji Polski gra Natalia Pakulska pochodząca z Brześcia, która swoją piłkarską przygodę rozpoczynała w Łokietku.
Tym bardziej zapraszamy wszystkich chętnych na jutrzejszy mecz.
Początek spotkania o 18.30.
Bilety będzie można nabyć w przedsprzedaży w kasach OSiR Włocławek w cenie 5 zł (bilet ulgowy) i 10 zł (b. normalny). Kasy otwarte od 14 do 17.

ZAPRASZAMY!