Idziemy na mecz: w sobotę gramy z liderem!

Już jutro, w sobotę Łokietek PETROKAN zagra przed własną publicznością z liderem kujawsko-pomorskiej IV ligi. Przeciwnikiem "trójkolorowych" będzie zespół Rolk.Ko Konojady. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00

ZOBACZ KONIECZNIE: Zagrali o Puchar Tymbarku. Zaskoczyli wszystkich!

To będzie już trzeci i ostatni mecz z serii spotkań z czołówką ligi. Dwa ostatnie pojedynki Łokietek przegrał. Dwa tygodnie temu, przed własną publiką uległ drugiej w tabeli Unii Solec Kujawski 2-0, a w minionej, wyjazdowej kolejce przegrał 4-1 w Bydgoszczy z Chemikiem. W sobotę Łokietek zagra spotkanie z liderem tabeli zespołem Rol.Ko Konojady.

W październiku ubiegłego roku podopieczni Billego Abbotta ulegli drużynie Rol.Ko 3-0. Wówczas mecz był rozgrywany w Jabłonowie Pomorskim.

SKŁAD ŁOKIETKA?
Do treningów powrócił po chorobie Hubert Szymczak oraz po kontuzji Marcin Pałczyński. Kierownik drużyny podaje, że chłopaki są już w pełni zdrowi i mogą grać na 100 procent. W składzie nie zabraknie również Mariusza Kowalskiego i Bartosza Gralewskiego. Zagra również Emil Szupakowski. Jedynym nieobecnym może być Michał Skonieczny..

KONKURSY
Podczas przerwy rozlosujemy 3 pizze, ktore ufundował nasz partner konkursowy Pizzeria Finezja z Brześcia Kujawskiego. Co zrobić by ją wygrać? Wystarczy przyjść na mecz, wrzucić los i czekać na wygraną. Trzech zwycięzców wylosujemy w przerwie meczu.

Relacja tekstowa (najważniejsze akcje) będzie dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce RELACJE LIVE. Początek chwilę przed pierwszym gwizdkiem.