Czas na pierwsze punkty

Już jutro 15.08.15r. piłkarze Łokietka staną przed szansą na zdobycie pierwszych punktów w IV lidze KPZPN,tym razem rywalem będzie Promień Kowalewo Pomorskie.

Duma serca Kujaw zapłaciła już frycowe przegrywając pierwszy mecz na własnym stadionie z drużyną Pogoni Mogilno. Teraz przeciwnikiem na wyjeździe będzie Promień Kowalewo Pomorskie. Oba zespoły zarówno Łokietek jak i Promień uległy w pierwszej kolejce na swych stadionach przyjezdnym,jednakże o ile Łokietek przegrał 1:3 o tyle Promień uległ u siebie aż 0:6 z ekipą Naprzód Jabłonowo Pomorskie. Mecz nie będzie należał do łatwych, gospodarze również potrzebują punktów i chcąc szybko zapomnieć o dotkliwej porażce na własnym stadionie, zrobią zapewne wszystko by odbić to sobie na drużynie Łokietka. Jednak my fani " Brzeskiego  Łokcia " wiemy swoje i mamy świadomość, że nasi zawodnicy tanio skóry nie sprzedadzą. Mecz rozpocznie się o godz. 17 na stadionie przy ul. Św. Mikołaja 5. Serdecznie zapraszamy wszystkich,którzy mają ochotę wybrać się na ten mecz, aby gorąco dopingować ekipę Łokietka.