Brawo! Wygrywamy z Brzyskorolem!

Od 15 czerwca, czekaliśmy na ten dzień. Dzień w którym Łokietek przełamie się i zdobędzie 3 punkty.

W sobotę, 30 sierpnia Łokietek, przed własna publicznością, pokonał wyżej notowanego Brzysko-rola i tym samym wygrał swój pierwszy mecz w obecnym sezonie.
Zwycięskiego gola w 80 minucie zdobył Michał Kozłowski, skutecznie wykorzystując rzut karny.

O zwycięstwo nie było łatwo.
Mimo, iż ławka Łokietka, w ostatnich dniach zdecydowanie się wydłużyła, to do pełnej sprawności wszystkich zawodników jest jeszcze daleko.Wracający Hubert Szymczak wszedł na końcowe 20 minut meczu, a Mariusz Kowalski, na którego bramki liczyła publiczność w Brześciu, zagrał tylko pierwsze 12 minut. Zabrakło również Dariusza Kostuniaka, którego dobrzezastąpił Radosław Popieliński.W meczu nie zagrał Billy Abbott, który po ostatnim meczu z GKS Baruchowo otrzymał karę od Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i to spotkanie musiał oglądać z trybun.

W pierwszej połowie to zespół Gości przeważał. Stworzył sobie więcej sytuacji strzeleckich, jednak nie potrafił żadnej z nich wykorzystać. Piłka, na Nasze szczęście, zdecydowanie mijała bramkę Jakuba Stawickiego.
W drugiej połowie Łokietek zaprezentował się już lepiej. Zmiany przeprowadzone przez kierownika drużyny- Tymoteusza Bołkowca, ożywiły grę Giekaesiaków. Mecz się wyrównał. W 70 minucie rewelacyjnie, z rzutu wolnego, bezpośrednio na bramkę, uderzył Dawid Brzeziński. Niestety, piłka odbiła się tylko od słupka.

W 80 minucie, Hubert Szymczak, wbiegając w pole karne został sfaulowany. Sędzia podyktował rzut karny, którego na zwycięska bramkę zamienił Michał Kozłowski.

Łokietek wygrywa z Brzysko-rolem 1-0.

Skład Łokietka:
Stawicki - Kozłowski, Pisarski, Browarski, Bagiński, Brzeziński - Łykowski, Kowalski, Czarnecki??,Pilarski, Popieliński

Zmiany:
Latecki, Kubiak