Żacy biją wszystkich!

Wszystkie grupy młodzieżowe rozgrywają swoje mecze. Żacy biorą udział w turniejach organizowanych w ramach rozgrywek - są bezkonkurencyjni.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Trampkarze w meczu z Lechem Rypin (3-5)

Zmagania drużyn młodzieżowych rozkręciły się na dobre. Najlepiej prezentuje się najmłodsza grupa dzieci. Żacy wygrali wszystkie swoje mecze i po dwóch kolejkach turniejowych zajmują pierwsze miejsce w tabeli swojej ligi z kompletem punktów. W ubiegły weekend grali również Trampkarze i Młodzicy - w swoich meczach przeciwko Lechowi Rypin obie eipy uległy Gościom.

W ostatnim swoim turnieju Żacy z Brześcia Kujawskiego wygrali wszystkie swoje mecze. Pokonali drużyny Młodej Włocławianki (1-0), MGKSu Lubraniec (4-1) oraz Kujawiaka Kowal (4-0).

Na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim swoje mecze z Lechem Rypin rozegrali Trampkarze i Młodzicy. Młodsza grupa (młodzik) uległa rypińskiej drużynie 6-0 a trampkarze nieznacznie przegrali 3-5.

W Lubieniu Kujawskim swój turniej rozgrywała grupa Orlików. W konfrontacji z włocławskimi drużynami nasi chłopcy pozostają jednak bez szans. W sobotę Orlicy przegrali wszystkie swoje mecze.