Weekend z Łokietkiem: 26-28 października

Sezon w piłkarski w pełni. W sobotę spotkamy się na meczu derbowym Łokietek - Włocłavia, ale to nie wszystke wydarzenia związane z naszym klubem w ten weekend. Zapoznajcie się z pełnym harmonogramem.

Już w czwartek, swój kolejny mecz rozegrają Młodzicy. W Lubrańcu o 16 podopieczni Dawida Marciniaka zagrają z MGKSem . W piątek swój turniej, również o 16, rozpoczną brzeskie Orliki - gospodarzem turnieju jest Kujawiak Kowal. W sobotę natomiast przed Nami dwa ważne wydarzenia, oba o 11 - trzeba wybrać.

Na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim będziemy gospodarzem derbów powiatu. Na naszym boisku zamelduje się drużyna Włocłavii Włocławek . Równolegle w Siedlcach nasz sztangista Hubert Tomczak po raz pierwszy w życiu powalczy o mistrzostwo Polski w podnoszeniu ciężarów. To wydarzenie będziecie mogli śledzić online - link podamy niebawem.

Ściągawka poniżej:

ZOBACZ KONIECZNIE: Abbott po meczu z Piotrkowem