Start Radziejów kolejnym rywalem Łokietka

Już w sobotę, drużyna seniorów Łokietka Brześć Kujawski rozegra kolejny mecz ligowy w V lidze. W Radziejowie zmierzy się ze Startem. Poczatek meczu o godzinie 15.00

Na sobotę zaplanowano mecz pomiędzy dwiema drużynami, które wg „znawców” liczyć się będą w walce o awans do IV ligi, czyli zespoły Startu oraz Łokietka.

Sobotni rywal „trójkolorowych” zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli i do Łokietka traci tylko dwa punkty. Ciekawostką jest, że drużyna z Radziejowa nie przegrała jeszcze meczu i jest jedyną taką drużyną w rozgrywkach naszej ligi. Start zdobył dotychczas 16 punktów, cztery spotkania wygrał i cztery zremisował, a w swoich meczach radziejowianie stracili najmniej bramek spośród wszystkich drużyn (7 bramek), co stanowi o ich sile w defensywie.

Mecz zaplanowano na sobotę, 7 października na godzinę 15.00. Areną zmagań będzie stadion miejski w Radziejowie.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Patryk Kosztowny - pogrzeb w sobotę!