Pogoń Mogilno - Łokietek 5:0

W zaległym meczu 27 kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Łokietek Brześć Kujawski przegrał w Mogilnie z miejscową Pogonią 5-0.

W 23 minucie wynik meczu otworzył Wiktor Mrówczyński z bliskiej odległości pokonując Michała Ciesielskiego, dając tym samym prowadzenie drużynie z Mogilna. Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie. Zespoły do szatni schodziły przy stanie 1-0.

Pierwsze minuty drugiej połowy były wyrównane. Dopiero w 73 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla drużyny z Mogilna. Jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Błażej Duszyński. 10 minut później Ciesielskiego pokonał Karol Kopliński i bramkarz Łokietka znów musiał wyciągać piłkę z siatki - było już 3-0 dla Pogoni. W 86 minucie czwartą bramkę dla Pogoni Mogilno zdobył Filip Jageielski a w doliczonym czasie gry końcowy wynik na 5-0 ustalił Robert Matelski.

Łokietek z dorobkiem 30 punktów zajmuje 15 miejsce w tabeli IV ligi. W sobotę w Warlubiu zagra swój ostatni mecz w tym sezonie.

zdj. główne: pogonmogilno.pl

Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!