Naprzód został z tyłu. Łokietek wygrywa!

W ostatnim swoim domowym meczu Łokietek Brześć Kujawski pokoanł Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1. Bramki dla Łokietka zdobyli: dwie Billy Abbott i jedną Michał Skonieczny.

W składzie Łokietka na ten mecz znaleźli się: Ciesielski, Marcin Skonieczny, Czarnecki, Kubiak, Szczupakowski, Niewiadomski, Abbott, Popieliński, Skonieczny Michał, Szadłowski i Marciniak.

Ławka rezerwowych: Bednarski, Bołkowiec, Łykowski, Andrzejczak

W środę, 14 czerwca o godzinie 18.00 Łokietek Brześć Kujawski w Mogilnie rozegra zaległy mecz z Pogonią Mogilno.

Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!