Minimalna wygrana nad Unią

Łokietek Brześć Kujawski wygrał swój drugi sparing 4-3. Przeciwnikiem Łokietka była a-klasowa Unia Choceń, mecz był rozgrywany w Choceniu.

Bramki dla zespołu z Brześcia zdobyli: Radosław Popieliński, Kamil Niewiadomski, Michał Skonieczny i Krystian Andrzejczak

Wynik spotkania może trochę mylić, w składzie Łokietka wystąpiło dużo młodych graczy, szczególnie w drugiej połowie meczu. Boisko też nie pomagało grać w piłkę o czym wspomina Rafał Matusiak:

- Boisko nie było najlepsze, więc wynik może trochę zmylić, raz że za małe, dwa nie za równe. Drużyna z Chocenia grała bardzo walecznie i widać było, że chce to spotkanie wygrać. My jesteśmy po ciężkim okresie i nogi jeszcze zmęczone. To wszystko miało wpływ na końcowy wynik - powiedział po zakończonym meczu Rafał Matusiak, trener Łokietka.

W nadchodzącą sobotę Łokietek rozegra kolejny mecz kontrolny, tym razem przeciwnikiem „trójkolorowych” będzie Gopło Kruszwica. Ten mecz odbędzie się w Kruszwicy w sobotę (15 lipca) o godzinie 18.00