Mariusz Kowalski w szpitalu. Msza za jego zdrowie we wtorek 2 maja.

Mariusz Kowalski, nasz zawodnik walczy o zdrowie w szpitalu. Rodzina i przyjaciele Mariusza zorganizowali mszę za jego powrót do zdrowia. Msza świeta za Mariusza Kowalskiego, dziś o 13.00 w Kościele w Brześciu Kujawskim.

Rodzina i przyjaciele Mariusza proszą o pomoc i modlitwę za zdrowie Mariusza. Dziś (2 maja) odbędzie się msza święta w Kościele w Brześciu Kujawskim o to, aby Mariusz jak najszybciej wrócił do zdrowa.

W środę, 3 maja Łokietek Brześć Kujawski rozegra kolejny mecz IV ligi. Przeciwnikiem zespołu z Brześcia będzie Legia Chełmża. Przedstawiciele Łokietka poprosili władze Legii o przełożenie meczu. Spotkanie odbędzie się jednak normalnie (środa, g. 11.00), klub z Chełmży nie wyraził zgody na zmianę terminu meczu.

Kibice brzeskiego klubu proszą o to by na środowy mecz stawić się jak najliczniej. Kibice chcą pokazać swoją solidarność z Mariuszem.