Lech Rypin - Łokietek 3-1

W 29 kolejce IV ligi Łokietek Brześć Kujawski przegrał z wyżej notowaną drużyną Lecha Rypin (6 pozycja) 3-1. Jedyną bramkę dla zespołu z Kujaw strzeli Hubert Szymczak.

Mecz lepiej rozpoczęli Gospodarze. W 33 minucie prowadzenie drużynie z Rypina dał Magdziński, w 41 minucie kolejną bramkę dla rypinian zdobył Grube. Łokietek odpowiedział bardzo szybko, dwie minuty później bramkarza Lecha pokonał Hubert Szymczak. Na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku 2-1.

Wynik spotkania ustalił pięć minut przed zakończeniem Chojnacki. Łokietek Brześć Kujawski przegrał ten mecz 3-1.

Skład Łokietka: Ciesielski, Czarnecki, Szczupakowski, Abbott, Popieliński, Skonieczny Michał, Matusiak, Szymczak, Kłosowski, Szadłowski, Marciniak

Ławka rezerwowych: Bednarski, Skonieczny Marcin, Kubiak, Niewiadomski, Bołkowiec Szymon, Pałczyński Maciej, Trzeciak.

Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!