Kibic, Patryk Kosztowny nie żyje [*]

W dniu wczorajszym (4 października) dotarła do Nas smutna i szokująca wiadomość: „Patryk Kosztowny nie żyje.”

Patryk był zagorzałym i całym sercem oddanym kibicem Naszego klubu. Choć na co dzień fizycznie często był daleko, cały czas czuliśmy jego wsparcie. Patryk, był bardzo rozpoznawalny w środowisku kibiców, dla których Jego brak jest ogromną stratą.

Żadne słowa nie są w stanie złagodzić bólu po stracie bliskiej osoby. Pragnę jednak w imieniu swoim, kibiców, zawodników i wszystkich osób związanych z Klubem złożyć rodzinie i znajomym Patryka najszczersze wyrazy współczucia.

Choć mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, Ciebie, Patryku nie zastąpi nikt.

AKTUALIZACJA!
Msza pogrzebowa odbędzie się w sobotę, 7 października o godzinie 12.00 w Kaplicy Cmentarnej na cmentarzu parafialnym w Brześciu Kujawskim.