Bez trzech graczy. Bednarski świętuje.

Już dziś o 18.30 na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim Łokietek rozegra swoje kolejne ligowe spotkanie. Drużyna będzie musiała sobie poradzić bez trzech podstawowych zawodników.

W dniu dzisiejszym na boisku nie zobaczymy na pewno Radosława Popielińskiego, który nie może zagrać z powodu obowiązków służbowych. Zabraknie również Emila Szczupakowskiego, który musi pauzować za kartki. Z powodu urazu łydki nie zagra Hubert Szymczak.

Być może w bramce Łokietka stanie dziś Maciej Bednarski, który właśnie dziś obchodzi swoje kolejne urodziny. Wszystkiego Najlepszego Bedi.

Spotkanie pomiędzy Łokietkiem a Orlętami Aleksandrów Kujawski już w czwartek, 25 maja o godz. 18.30. Mecz rozgrywany będzie na stadionie miejskim w Brześciu Kujawskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W czwartek zagramy z Orlętami!

Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!