Abbott po meczu z Szubinem

W ostatnim meczu w tym roku Łokietka przed własną publicznością zespół z Brześcia Kujawskiego przegrał 3-1. Jedyną bramkę dla trójkolorowych strzelił Billy Abbott.

Trener Łokietka Billy Abbott skomentował grę drużyny z Brześcia:

- Mecz niestety się nie ułożył. Mimo tego, że prowadziliśmy grę popełniliśmy błędy w kluczowych momentach. Przy 2-1 była nadzieja, ale niestety od tego momentu gra nasza daleko odbiegała od tego, czego się od nas spodziewam. Bramki, które straciliśmy to kuriozum, no i poziom sędziowania w II połowie dramatyczny. Mimo wszystko gdybyśmy przy stanie 2-1 zagrali to co przez pierwsze 70 minut meczu była możliwość zdobycia punktu lub nawet i 3. Tego nie zrobiliśmy a rywal w doliczonym czasie nas dobił. - wyjaśnia trener Łokietka, Billy Abbott.

Ostatni planowany mecz w tej rudzie Łokietek zagra w Strzelnie z miejscową Kujawianką.

WAŻNE: Kibice odwiedzili groby