Żacy i Orlicy już po rundzie jesiennej!

Dwie młodzieżowe ekipy zakończyły już swoje jesienne rozgrywki. Żacy i Orlicy swoje kolejne mecze rozegrają dopiero wiosną. Najmłodsza grupa przezimuje na fotelu zdecydowanego lidera swoich rozgrywek.

W ubiegły weekend najmłodsi reprezentanci GKS Łokietek zakończyli swoje jesienne turnieje. Fenomenalnie spisują się Żacy, których trenuje Marcin Pałczyński. W swoich turniejach rozgrywanych we Włocławku, Kowalu, Lubrańcu i Brześciu Kujawskim najmłodsi "łokietkowcy" nie dali rywalom żadnych szans. Żacy z Brześcia wygrali wszystkie 12 meczów zdobywając 36 punktów, druga w tabeli Młoda Włocławianka zgromadziła ich tylko 15. Brzescy chłopcy jesienią strzelili aż 40 bramek tracąc tylko dwie.

Rundę jesienną zakończyła również inna grupa prowadzona przez Marcina Pałczyńskiego. Orlicy nie zaliczą do udanych. Rywalizując z włocławskimi drużynami (Dwunastka, Młoda Włocławianka i Lider) grupa Orlików jesienią nie odniosła zwycięstwa.

Prowadzący obie grupy, Marcin Pałczyński jest zadowolony ze swoich podopiecznych i cieszą go postępy jakie robią chłopcy.

Biorąc pod uwagę całokształt jestem bardzo zadowolony z wszystkich chłopców, ponieważ z roku na rok robią duże postępy. Jeśli chodzi o wyniki, nie zwracam na to uwagi, chłopcy mają przede wszystkim świetnie sie bawić na boisku oraz czerpać radość z gry poprzez naukę. Z mojej strony chciałbym pogratulować wszystkim chłopcom z grupy Żak i Orlik, i jeszcze raz powtarzam, że jestem bardzo zadowolony z postępów jakie każdy chłopiec zrobił do tej pory.