Trampkarze wygrali z Wichrem Wielgie! Brawo!

Ruszyły rozgrywki ligowe grup młodzieżowych. Trampkarze już wygrali a jutro zagrają jeszcze Młodzicy.

ZOBACZ KONIECZNIE: Zdjęcia z meczu Łokietek - Kujawianka! Zobacz!

Rozpoczynają się zmagania grup młodzieżowych trenujących w GKS Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski. W tym roku swoje mecze ligowe rozpoczną aż 4 grupy. Swoje pierwsze spotkanie mają za sobą już Trampkarze. Jutro w Dobrzyniu nad Wisłą zagrają Młodzicy a w przyszłym tygodniu rozgrywki zainaugurują Orlicy i Żacy.

Trampkarze z Brześcia Kujawskiego swój pierwszy mecz rozgrywali z Wichrem Wielgie. Na boisku w Teodorowie nasi chłopcy wysoko pokonali drużynę Gospodarzy aż 4-0 (2-0). Bramki dla młodych "łokietkowców" zdobywali w 4 minucie Kuczyński po doskonałym podaniu Drążkowskiego. W 9 minucie wynik podwyższył Chamryga, który wykończył podanie Gryczewskiego. Gryczewski strzelił również bramkę w 50 minucie lecz tym razem dobrze zagrał mu Gorzycki. Wynik meczu ustalił w 56 minucie Sobieraj, któremu asystował Kraszewski.

Zespół z Brześcia Kujawskiego wystąpił w składzie: Sołtysiński - Gorzycki, Kuczyński, Gałka, Kamiński - Mętlewicz, Kosztowny, Drążkowski - Gryczewski, Kraszewski, Chamryga. Na zmiany weszli Basaj, Sobieraj, Smoliński, Beciński i Bilęda.

Już jutro swój pierwszy mecz w nowym sezonie zagrają Młodzicy. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Wisła Dobrzyń. Mecz zostanie rozegrany w Dobrzyniu nad Wisłą o godz. 10.00! Naszym chłopcom życzymy tylko wygranej!