Orlicy pokonani w Lubieniu. Żacy jadą do Aleksandrowa!

Wczoraj, w czwartkowe popołudnie Orlicy z Brześcia Kujawskiego rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek swojej ligi. W wyjazdowym spotkaniu orlicy Łokietka PETROKAN przegrali z Lubienianką Lubień Kujawski 6-2.

ZOBACZ KONIECZNIE: Zagrali o Puchar Tymbarku. Zaskoczyli wszystkich.

W 15 kolejce rozgrywek Orlików włocławskiej grupy drugiej, Łokietek PETROKAN został pokonany przez Gospodarzy z Lubienia Kujawskiego 6-2. Po jednej bramce dla naszych chłopców strzelili Filip Czajkowski i Hubert Głowacki

W poprzednich swoich meczach Orlicy z Brześcia Kujawskiego na początek rundy wiosennej ulegli zepołowi Zjednoczonych z Piotrkowa 4-0, pokonali Start Radziejów 7-1 oraz Victorię Smólnik 9-0. W tabeli swojej ligi nasz zespół zajmuje 4 miejsce z 24 punktami na koncie (8 wygranych i 3 przegrane).

W piątek, 13 maja swój turniej rozegra grupa Żaków. Mecze rozgrywane będą w Aleksandrowie Kujawskim przy ulicy Szkolnej. Początek o godz. 16.30.

Trenerem brzeskich Orlików i Żaków jest Marcin Pałczyński.

| Patryk Wypyszewski