Orlicy na turnieju w Radziejowie

W minioną sobotę, 23 stycznia, orlicy GKS Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski gościli na turnieju charytatywnym w Radziejowie. Chłopcy pod opieką Marcina Pałczyńskiego zajęli 3 miejsce. Alan Urbański z Łokietka został najlepszym bramkarzem turnieju.

W turnieju charytatywnym wzięło udział 6 ekip: Start Radziejów I, Start Radziejów II, Kujawianka Strzelno, Zjednoczeni Piotrków Kujawski, Ziemowit Osięciny, Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski.

Chłopcy z Brześcia Kujawskiego wygrali 3 mecze a tylko w dwóch ustąpili rywalom. Dobra gra naszych Orlików zaowocowała 3 miejscem w całym turnieju, pucharami oraz medalami dla każdego z nich. Najlepszym bramkarzem turnieju został Alan Urbański.

Drużyna Łokietka PETROKAN pojawiała się na turnieju w składzie: Alan Urbański (najlepszy bramkarz turnieju), Dorian Smoliński, Gabriel Boniec, Adam Podlewski, Filip Czajkowski, Hubert Głowacki, Szymon Zalewski, Tomek Żurański, Tymon Lewandowski, Marcel Woźniak.

Organizatorem turnieju było miasto Radziejów, we współpracy z MKS Start Radziejów.

| Patryk Wypyszewski