Młodziki wygrywają ze Zgodą Chodecz!

W sobotę przed południem swój kolejny mecz rozegrała grupa brzeskich młodzików. Na stadionie miejskim reprezentanci Łokietka pokonali rówieśników z Chodcza 4-3. Najskuteczniejszym strzelcem w ekipie z Brześcia Kujawskiego był zdobywca dwóch bramek, Alan Urbański.

Dzisiejszy mecz był kolejnym meczem ligowym rozgrywanych w ramach IV ligi młodzików w okręgu włocławskim. Po dwóch bramkach Alana Urbańskiego oraz trafieniach Gabriela Bońca i Huberta Głowackiego nasi młodzicy pokonali Zgodę Chodecz 4-3.

W składzie Łokietka wystąpili: Tobiasz Głowacki, Dorian Smoliński, Krzysztof Przewłoka, Adam Podlewski, Szymon Zalewski, Gabriel Boniec, Alan Urbański, Marcel Woźniak, Dominik Lewandowski, Kacper Malinowski, Bartłomiej Kulak, Bartłomiej Ujazdowski, Anna Sołtysińska, Hubert Głowacki

ZOBACZ KONIECZNIE: W niedzielę ze Zjednoczonymi.